09392020683

6 آذر 1401
4.5/5 - (2 امتیاز)

طراحی سایت صبانت شاپ

سایت صبانت شاپ ( SABANET.SHOP ) نماینده شرکت صبانت ارئه دهنده انواع خدمات اینترنت خانگی وتجاری ، ADSL و وایرلس ، همچنین ارئه دهنده خدمات تلفن سازمانی می باشد.

محصولات

معرفی نمونه کار

سایت صبانت شاپ

نماینده رسمی سایت صبانت ،ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL، اینترنت وایرلس، تلفن اینترنتی و خدمات متنوع دیگری می باشد.

تاریخچه صبانت

شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری صبانت، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مجموعه‌ی گروه صنعتی پرورش داده‌ها و توزیع کننده خدمات اینترنتی، در سال 1382 آغاز به کار کرد.

شرکت صبانت در نخستین مرحله، با دریافت پروانهPAP (نقاط دسترسی انتهایی) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام به ایجاد بستری برای ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات باند پهن (Broadband) در سراسر کشور نمود.

سپس در راستای دستیابی به اهداف خود در خصوص ارتقای سطح کیفی خدمات ارتباطی و اطلاع رسانی کشور، برای نخستین بار در ایران از فن‌آوری ADSL به منظور برقراری ارتباط پرسرعت میان تهران و دیگر شهرستان‌ها بهره گرفت و در مدت‌زمان کوتاهی به تقریب سراسر ایران را پوشش داد از همین رو سایت صبانت یکی از باسابقه ترین و پیشروترین اپراتور های ثابت به شمار می آید.

سایت صبانت در راستای توسعه‌ی همه‌ جانبه‌ی فعالیت‌های خود در سال 1394 موفق به دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید.

FCP یا «پروانه بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت» ارائه‌‌ی هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه‌ی موضوع پروانه، مستقل از فناوری از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت، دسترسی به شبکه‌ی ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت، شبکه‌های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌های انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده را امکان‌پذیر می‌سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال تیکت پشتیبانی

از صحت و دردسترس بودن ایمیل اطمینان حاصل کنید.
پس از حداکثر یک روز کاری به پیام شما از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد.