09392020683

طراحی سایت در پردیس

4.5/5 - (2 امتیاز)
شرکت طراحی سایت مداروب پردیس، خدمات طراحی سایت و آموزش طراحی سایت را در پردیس ارئه می دهد.خدماتی نظیر طراحی وب سایت فروشگاهی ، طراحی وبسایت شرکتی و شخصی و ثبت رایگان سایت در گوگل و ارائه آموزش های اولیه از جمله سرویس های تیم مداروب می باشد.
طراحی سایت
طراحی سایت در پردیس

طراحی سایت در پردیس

تعداد کمی از دفاتر دیجیتال مارکتینگ به ساخت وب سایت در پردیس مشغول هستند.انواع خدمات طراحی سایت پردیس را در مجموعه ی دیجیتال مارکتینگ مداروب می توانید دریافت نمایید.

این مرکز به دلیل بهره مندی ازنیروهای متخصص و کاربلد می تواند؛ انواع سایت های فروشگاهی ، خدماتی و حتی شخصی را برای شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آماده سازد.

13 دی 1401

ساخت سایت در پردیس

مراحل طراحی وب سایت ها در پردیس به شرح زیر است :

مرحله اول : تحلیل کسب وکار و سایت درخواستی.

مرحله دوم : زمانبندی جهت طراحی سایت وهمچنین انتخاب روش طراحی برحسب بودجه ،زمان و نحوه کارکرد وب سایت.

مرحله سوم : تهیه زیر ساخت های مورد نیاز مانند دامنه و هاست یا سرور جهت بارگذاری سایت.

مرحله چهارم : طراحی صفحات وب و  عملکردهای سایت.

مرحله پنجم : طراحی گرافیک سایت از لوگو گرفته تا تصاویر سربرگ ها ، اسلایدر ها و تمام تصاویر گرافیکی مربوط به سایت.

مرحله ششم : تولید انواع محتوا و ثبت آن در سایت از محصولات گرفته تا مطالب و اخبار.

در دسترس بودن سایت ها در تمام نقاط کشور و نیز امکان ارائه ی انواع خدمات و محصولات؛ 

طراحی وب سایت پردیس

سبقت گرفتن از رقبا

 اگر به دنبال راهی برای سبقت گرفتن از رقبای خود هستید، بدون تردید راه اندازی سایت و ورود به فضای مجازی بهترین انتخاب است. در دوران کرونا و حتی در تعطیلات متعددی که در طول سال وجود دارد، طراحی سایت در پردیس توانست کمک شایانی به اغلب کسب و کارها نماید.

کسب درآمد عالی از اینترنت پس از ساخت سایت

خیلی از افراد در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، درآمد مناسبی نداشتند. متاسفانه خیلی از مشاغل به علت شیوع این بیماری در چند ماه اخیر متضرر شدند. در اوضاع کنونی، بستر اینترنت و طراحی سایت می تواند شیوه جایگزین و مناسبی برای جبران ضرر در این مشاغل باشد.

پس اگر شما هم به سراغ روش کارآمد و مطمئن برای گسترش کسب و کار خود هستید، بدون تردید طراحی سایت پردیس بهترین گزینه ی پیش رو می باشد. برای آن که به درآمد مناسبی از اینترنت دست پیدا کنید، طراحی و راه اندازی سایت اولین قدم در این زمینه محسوب می شود.

مشتریان بیشتر

ارائه ی خدمات و محصولات به صورت حضوری اگرچه مزیت های برای افراد به همراه دارد؛ اما تنها افرادی که نزدیک به محل کار شما هستند، می توانند جزو مخاطبان شما باشند. در اختیار داشتن وب سایت می تواند مخاطبان شما را حتی از دورترین نقاط کشور نیز فراهم آورد.

همین موضوع خود زمینه ساز سود بیشتر خواهد شد. چرا که گستره ی مخاطبان شما فقط به منطقه ی زندگی فعلی شما محدود نخواهد شد. با طراحی سایت پردیس از رقیبان خود پیشی بگیرید. اگر به دنبال راهی برای سبقت گرفتن از رقبای خود هستید، بدون تردید راه اندازی سایت و ورود به فضای مجازی بهترین انتخاب است.

در دوران کرونا و حتی در تعطیلات متعددی که در طول سال وجود دارد، طراحی سایت در پردیس توانست کمک شایانی به اغلب کسب و کارها نماید. اگر شرایطی مانند کرونا و حتی ابتلا به بیماریهای مختلف باعث شده تا نتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت حضوری به مخاطبان خود ارائه نمایید، داشتن سایت مخصوص به خود می تواند این کمبود را جبران نماید.

خیلی از افراد در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، درآمد مناسبی نداشتند. متاسفانه خیلی از مشاغل به علت شیوع این بیماری در چند ماه اخیر متضرر شدند. در اوضاع کنونی، بستر اینترنت و طراحی سایت می تواند شیوه جایگزین و مناسبی برای جبران ضرر در این مشاغل باشد.

پس اگر شما هم به سراغ روش کارآمد و مطمئن برای گسترش کسب و کار خود هستید، بدون تردید طراحی سایت پردیس بهترین گزینه ی پیش رو می باشد. برای آن که به درآمد مناسبی از اینترنت دست پیدا کنید، طراحی و راه اندازی سایت اولین قدم در این زمینه محسوب می شود.

ارائه ی خدمات و محصولات به صورت حضوری اگرچه مزیت های برای افراد به همراه دارد؛ اما تنها افرادی که نزدیک به محل کار شما هستند، می توانند جزو مخاطبان شما باشند. در اختیار داشتن وب سایت می تواند مخاطبان شما را حتی از دورترین نقاط کشور نیز فراهم آورد. همین موضوع خود زمینه ساز سود بیشتر خواهد شد. چرا که گستره ی مخاطبان شما فقط به منطقه ی زندگی فعلی شما محدود نخواهد شد.

طراحی سایت ارزان در پردیس

برای طراحی سایت ارزان در پردیس می توانید، از  تیم مداروب کمک بگیرید. ما با کسب تجربه های گوناگون و با استفاده از تکنولوژی های مدرن روز در زمینه طراحی وب سایت ارزان اقداماتی انجام داده ایم. تیم مداروب طی فرآیندی مراحل پرهزینه طراحی و ساخت سایت ها را که در ابتدای راه اندازی سایت ضروری نبوده حذف کرده است. همچنین اقدام به ارائه ی آموزش هایی در مورد نگه داری وعیب یابی سایت به مشتریان خود نموده است. تا نیازی به پشتیبانی طولانی مدت و دریافت هزینه های اضافی و تقریبا بدون فایده نباشد.

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است!

شاید بهترین جمله ای که در وصف اهمیت وب سایت می توان گفت دقیقا جمله ی بالا باشد که ” وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است”.

بدون شک طراحی سایت در پردیس تاثیر شگرفی در کسب و کار شما خواهد داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تمایل بیشتر مردم به دنیای وب، نیاز به راه اندازی وب سایت برای هر شرکت،سازمان، مغازه و به طور خلاصه برای هر کسب و کاری بیشتر از گذشته احساس می شود.

اولین گام برای ورود به اینترنت و دنیای مجازی را می توان طراحی سایت دانست. بنابراین توصیه می شود طراحی سایت خود را به مجموعه ای معتمد و مجرب بسپارید.در ادامه به معرفی بهترین مجموعه طراحی سایتپردیس خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

انواع خدمات طراحی سایت پردیس را در مجموعه ی دیجیتال مارکتینگ مداروب می توانید دریافت نمایید.

ساخت سایت رایگان در پردیس

احتمالا برای شما هم پیش آمده است. زمانی که در گوگل عبارت “ سفارش طراحی سایت در پردیس ” را جستجو کردید. با سایت هایی روبرو شدید که با عنوان ” ساخت سایت رایگان در پردیس ”  ویا عبارت “ سایت ساز در پردیس ” اقدام به انجام پروژه های طراحی وب سایت با قالب های آماده وآنلاین در مدت چند دقیقه می کنند.

از نظر تیم مداروب این سایت ها بدلیل محدودیت هایی که در توسعه و همچنین وابستگی هایی که به سایت مرجع دارند. از کیفیت خوبی برخودار نیستند. زیرا هیچ ارزانی بی دلیل نیست. شما با سفارش در این سایت ها برای انجام تغییرات کنترل کامل را نخواهید داشت. همچنین وابستگی همیشگی به سایت مورد نظر برای انجام تغییرات وافزودن امکانات خواهید داشت. گرچه در ابتدا هزینه کمی پرداخت می کنید. اما در مدت زمان مشخصی کل هزینه های پرداختی شما بیشتر از آنچه خواهد بود که طراحان واقعی سایت از شما درخواست می کنند. 

قیمت طراحی سایت در پردیس

بودجه مورد نیاز شما با توجه به امکانات و نوع تکنولوژی درخواستی می تواند متفاوت باشد. زیرا روش های طراحی سایت در پردیس بسیارند. قیمت هر روش با دیگر روش ها متفاوت است. زیرا زیر ساخت های مورد نیاز هرکدام با دیگری متفاوت است. 

هزینه طراحی سایت پردیس به عوامل متعددی بستگی دارد.

بهترین تعرفه طراحی سایت پردیس را از مجموعه دیجیتال مارکتینگ مداروب بخواهید.

تهیه ی یک سایت برای هر نوع کسب و کار طبیعی است که هزینه هایی به همراه خواهد داشت.

بحث مالی در جهت رونق دادن هر نوع فعالیت کاری از جمله مهم ترین مسائل می باشد.

شاید برای شما هم سوال باشد که این قیمت های مختلفی که در ازای طراحی سایت پردیس وجود دارد، بر چه اساسی تنظیم شده اند؟

وجود تنوع در هزینه ها به چه علت می باشد؟

و دقیقا چه مواردی در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت پردیس اثرگذار هستند؟

در ادامه به چندین مورد از این عوامل تاثیرگذار در هزینه های طراحی سایت اشاره خواهیم کرد: خصوصیات ظاهری و جزئیات گرافیکی قرار گرفته در یک وب سایت، از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت در پردیس هستند.

قدم بعدی پس از طراحی سایت ، تولید محتوا است.

این که چه میزان از بخش های مختلف یک سایت دارای گرافیک خاص و حرفه ای هستند، به شکل مستقیم بر قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر خواهند گذاشت. حتی سرعت لودینگ و نمایش سایت هم به گرافیک آن وابسته است.

هر چه گرافیک به شکل حرفه ای تر در قالب سایت گنجانده شود، سرعت ورود به سایت نیز کاملا مطلوب خواهد بود. خیلی ها تصور میکنند که هر نوع ظاهر و گرافیک می تواند برای آن سایت آنها مناسب باشد. همین عقیده می تواند باعث نامتناسب بودن محتوای سایت و طراحی گرافیکی آن شود.

در صورتی که اگر تصمیم گیری برای گرافیک وب سایت خود را به متخصصان طراحی سایت پردیس بسپارید، وب سایتی متناسب با کسب و کار شما به همراه گرافیکی منحصر به فرد دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید افراد مختلف در همه جای دنیا بتوانند سایت شما را در صفحه نمایش لپ تاپ، تبلت و حتی تلفن همراه مشاهده کنند، لازم است تا یک سایت ریسپانسیو داشته باشید.

این امر باعث می شود مشاهده ی سایت در صفحه نمایش های با ابعاد گوناگون به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. در انواع مختلف طراحی سایت رباط کریم به ریسپانسیو بودن سایت شما دقت زیادی خواهد شد. بدین صورت می توانید به راحتی به محتویات وب سایت مورد نظر دسترسی داشته باشید.

توجه به ریسپانسیو بودن سایت ها زمانی از اهمیت والایی برخوردار شد، که استفاده از تلفن های همراه برای جستجو در سایت های اینترنتی افزایش چشم گیری پیدا کرد. این امر باعث می شود تا مخاطبان بیشتری بتوانند؛ به آسانی از قابلیت ها و خدمات وب سایت شما بهره مند شوند.

طراحی سایت در پردیس به روش های گوناگونی انجام می پذیرد. در حقیقت یکی از مهم ترین علت های تفاوت هزینه های طراحی سایت به همین موضوع ارتباط دارد. خیلی از افراد می خواهند در کمترین زمان ممکن وب سایت خود را دریافت کنند. این افراد میتوانند سفارش طراحی سایت خود را در نوع وردپرس ثبت نمایند.

خوشبختانه وردپرس توانسته با سیستم آسان و نیز قالب های آماده برای افرادی که عجله ی بیشتری دارند، گزینه ی مطلوبی باشد. با وجود سریع بودن راه اندازی یک سایت با وردپرس، هزینه ی کمتری نسبت به کدنویسی اختصاصی برای مشتریان وجود خواهد داشت.

هزینه طراحی سایت در پردیس

شما میتوانید از طریق صفحه محصول طراحی سایت در پردیس هزینه طراحی سایت در پردیس بر اساس نیاز خود را برآورد کنید. همچنین می توانید امکانات مورد نیاز خود را اضافه کنید. یا امکانات اضافی را حذف کرده تا از هزینه های بی ثمر جلوگیری کنید.

طراحی گرافیک سایت

طراحی لوگو ، تصاویر گرافیکی ، اینفوگرافیک ، تولید محتوای گرافیک برای طراحی سایت پردیس

گرافیک سایت

خصوصیات ظاهری و جزئیات گرافیکی قرار گرفته در یک وب سایت، از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت پردیس هستند.

این که چه میزان از بخش های مختلف یک سایت دارای گرافیک خاص و حرفه ای هستند، به شکل مستقیم بر قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر خواهند گذاشت.

حتی سرعت لودینگ و نمایش سایت هم به گرافیک آن وابسته است. هر چه گرافیک به شکل حرفه ای تر در قالب سایت گنجانده شود، سرعت ورود به سایت نیز کاملا مطلوب خواهد بود.

خیلی ها تصور میکنند که هر نوع ظاهر و گرافیک می تواند برای آن سایت آنها مناسب باشد. همین عقیده می تواند باعث نامتناسب بودن محتوای سایت و طراحی گرافیکی آن شود.

در صورتی که اگر تصمیم گیری برای گرافیک وب سایت خود را به متخصصان طراحی سایت در پردیس بسپارید، وب سایتی متناسب با کسب و کار شما به همراه گرافیکی منحصر به فرد دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

1طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که ما برای راه اندازی درگاهی در شبکه جهانی اینترنت انجام می دهیم، تا از طریق آن دیگران را با فعالیت هایمان آشنا کنیم.معمولا هدف از طراحی سایت ایجاد ارتباط عمیق تر بین کسب وکار و مشتریان وهمچنین جذب مشتریان بیشتر است.

2طراحی سایت پردیس چه مراحلی دارد؟

6 مرحله : تجزیه وتحلیل کسب وکار، زمانبندی و برنامه ریزی ، تهیه زیر ساخت ها ، طراحی صفحات ،طراحی گرافیک تصاویر و تولید محتوا.

3پشتیبانی سایت مداروب در پردیس چگونه است؟

کارشناسان مداروب در هر زمان که شما مشکلی داشته باشید شمارا راهنمایی می کنند. همچنین با وجود آموزش های ابتدایی هنگام تحویل سفارش طراحی سایت. شما دیگر نیاز به پشتیبانی نخواهید داشت.

4بهترین شرکت طراحی سایت پردیس کدام است؟

تیم مداروب پیشرو در زمینه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ، طراحی گرافیک و تمامی خدمات حوزه دیجیتال می باشد. افتخار ما اعتماد برندهایی همچون صبانت وارتباط 24 می باشد.

5طراحی سایت در پردیس چقدر هزینه دارد؟

هزینه طراحی سایت به مدت زمان، تکنولوژی مورد استفاده و همچنین نوع کسب وکار شما وابستگی بسیار دارد.

6طراحی سایت پردیس چقدر زمان می برد؟

طراحی با توجه به حجم پروژه از 30 روز تا 90 روز زمان می برد. همچنین شما با خرید بسته های شتابدهی این زمان را تا حداکثر 15 روز می توانید کاهش دهید.

7طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی یا با وردپرس؟

تفاوت سایت های اختصاصی و وردپرسی در تکنولوژی آنهاست. طراحی سایت اختصاصی زمان بر بوده و هزینه بیشتری در طراحی و زیر ساخت ها در بردارد.پیشنهاد تیم مداروب طراحی سایت با وردپرس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال تیکت پشتیبانی

از صحت و دردسترس بودن ایمیل اطمینان حاصل کنید.
پس از حداکثر یک روز کاری به پیام شما از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد.

با شما تماس خواهیم گرفت.